Dolap kapaklarını değiştirmek, mutfağınızın görünümünü güncellemenin harika bir yoludur. Dolaplarınızın rengini, dokusunu veya desenini değiştirmek zorunda kalmadan değiştirebilirsiniz. Birçok farklı tipte yedek kapı kaplaması mevcuttur ve işlem oldukça basittir. Sitelerde bulunan mobilya firmamız ise Mutfak kapağı değişimi ve fiyatları konusunda siz müşterilere en iyi bilgi ve desteği sunmaktadır.

Ankara Mutfak Dolabı Kapağı Değişimi Fiyatları

Mutfak dolabı kapağı değişimi fiyatları ortalama 150 – 300 TL arasında değişmektedir. Sitelerde bulunan mobilya tamir firmamızdan fiyat almak için hemen bizleri arayabilirsiniz. Mutfak dolap kapakları değiştirme fiyatları Ankara ilinde oldukça uygun yapılmaktadır.

Mutfak Dolabı Kapı Kapaklarının Değiştirilmesi

Başlamadan önce, bu proje için gerekli tüm araç ve gereçlere sahip olduğunuzdan emin olun. Bir tornavida ve pense ile bazı vidalara, elektrikli matkap ve tornavida uçlarına ihtiyacınız olacak. Bir kapıyı üzerinde topuzu olan bir kapıyla değiştiriyorsanız, donanımı ahşaba takmak için adaptörlü bir tornavida ucuna da ihtiyacınız olacaktır. Tüm bu malzemeleri bir araya getirdikten sonra dolap kapaklarınızı değiştirmeye başlayabilirsiniz.